darování Jar

Investujte do dluhopisů Dalphen s výnosem 7,5% p.a.

 

O nás

Společnost Dalphen Development se v současné době věnuje výstavbě individuálních rodinných domů a stavbě rezidenčních developerských projektů. V rámci vlastního týmu má fungující stavební divizi, vlastní projekční kancelář a zároveň nabízí služby pro kompletní vyřízení stavebního povolení. Zaměřuje se převážně na realizaci nízkoenergetických domů.
Již řadu let se také věnuje realitám a poskytuje zázemí profesionálním realitním makléřům. Navíc zajišťuje pro své klienty výhodné financování a poradenství skrze hypoteční specialisty. Jako již fungující finanční skupina dostává nabídky z různých stran k zajímavým investicím, ze kterých chce, aby profitovali i potenciální investoři.

Wooden Stairs
Showing an Apartment
Home Entrance
Empty Room
Concrete Porch
Apartment Views
 

Kdo za tím stojí?

Pavel Svoboda2.jpg
Patrik Svoboda2.jpg
Martin Svoboda2.jpg

Pavel Svoboda

JEDNATEL A ŘEDITEL DIVIZE DEVELOPMENT

Patrik Svoboda

ŘEDITEL DIVIZE FINANCÍ, REALIT A OBCHODU

Martin Svoboda

OBCHODNÍ A PROJEKTOVÝ MANAŽER

 

Dluhopisy

PARAMETRY

Název:

DLUHOPIS REZIDENCE LOUČNÁ, 7,5%

Kupón (úrok):

7,5% P.A.
*VÝNOS PODLÉHÁ SRÁŽKOVÉ DANI 15 %

Minimální investice:

50 000 KČ

Jmenovitá hodnota dluhopisu:

50 000 KČ

Splatnost:

30.09.2026

Výplata kupónů (úroků):

MĚSÍČNÍ

Objem emise:

20 000 000 KČ

Forma:

LISTINNÝ CENNÝ PAPÍR NA ŘAD

 

Časté dotazy

Jak Dalphen ovlivnila korona-krize?

Skupina Dalphen musela v roce 2020 v maximální možné míře digitalizovat veškeré procesy, zavést home-office fungování pracovníků a celkově zefektivnit fungování společnosti. Během této doby nicméně společnost pokračovala bez přerušení. Zájem klientů o nemovitosti dosahoval v meziročním srovnání nárůst o desítky procent.

Jsou s nákupem dluhopisů spojené nějaké poplatky?

Nejsou. Vzhledem k tomu, že k prodeji dluhopisů nepoužíváme žádné prostředníky, nehrozí pro Vás žádné dodatečné poplatky.

Musím pro nákup dluhopisů použít majetkový účet?

Nemusíte. Pro některé emise dluhopisů je potřeba používat majetkový účet, ale v rámci naší emise můžete použít pro výplatu výnosů jakýkoliv účet, který běžně používáte.

Jak mi zaručíte, že nepřijdu o svou investici?

Každá investice s sebou nese určitou míru rizika. V rámci dluhopisů míru rizika snižujete tím, že neinvestujete do něčeho neznámého. Naše dluhopisy můžeme opřít o již fungující společnost a nemovitosti v majetku společnosti. Majitelé společnosti jsou zkušení podnikatelé s bohatou historií a obor nemovitosti, ve kterém se rozhodli podnikat, patří na českém trhu k velice stabilním. Toto jsou všechno faktory, které míru rizika snižují. Za emisi dluhopisů ručí společnost Dalphen Development, s.r.o. celým svým majetkem.